Kolibové Balanční Technika rozlepovací – KBT R

Kolibové Balanční Technika rozlepovací – KBT R

Před lety jsem se setkala na školení thajských masáží s mnichem s kláštera Poo. Tehdy nám předal i náhled na jistou techniku, která se kdysi přenášela v jeho rodině jako posvátný dar. Recepturu jsem trochu poupravila pro evropské klienty. Neupravenápůvodní

11300,- Kč
Kolibové Balanční Technika otvírací – KBT O 2

Kolibové Balanční Technika otvírací – KBT O 2

20.10. -22.10.2023
KBT O 2 je technika vychýlených, posunutých nebo pootočených žeber do původního stav. K vychýlení žeber může dojít nevhodným držením těla, úrazem, šokem, leknutím, špatným spaním, nevhodným nebo špatným pohybem, silným kašlem.
9600,- Kč
Počet volných míst: Kurz je již plně obsazen
Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie

Na kurzu se naučíte číst, vnímat a cítit tento pohyb. Naučíte se poznávat kraniosakrální pohyb a vnímat ještě jemnější vibrace ve Vašich rukou. Zdokonalíte se v terapeutické dovednosti.
11 400,- Kč
KBT Harmonizační – KBT- H

KBT Harmonizační – KBT- H

23.11. - 26.11.2023
KBT H je olejová masáž. Využívá se při ní velice jemný dotyk, tělo se roztahuje všemi směry speciálním tahem nahoru, křížem dolů a do stran. S využitím lávových kamenů a rozpracování lymfatických drah se srovnává páteř.
9000,- Kč
Počet volných míst: 2
KBT Jemná – KBT- J

KBT Jemná – KBT- J

Pracuje v těle rychleji jako  Mc Kenzie, Vojtova metoda nebo Bowenova reflexní masáž. KBT Jemná odstraňuje hlavně bloky způsobené úrazem, dlouhodobými starostmi, stresem.
11 300,- Kč
KBT Energetická – KBT – E

KBT Energetická – KBT – E

11.11.2023
KBT E je hladící technika při které se pracuje s mužskou a ženskou energií. KBT E srovnává tělesné, duševní i energetické bloky, mnohdy nahromaděné již z dětství. Když jste unavení, nervózní uděláte za den spoustu chyb.
5800,- Kč
Počet volných míst: 7