KBT Harmonizační – KBT- H

Cena: 9000,- Kč
Relaxační studio SUNNY, Slovenského národního povstání 11/2744, 434 01 Most

KBT H má účinky jako vysoce relaxační masáž, Breussova, Bowenova, Lymfatická nebo antistresová masáž.

KBT H je olejová masáž. Využívá se při ní velice jemný dotyk, tělo se roztahuje všemi směry speciálním tahem nahoru, křížem dolů a do stran. S využitím lávových kamenů a rozpracování lymfatických drah se srovnává páteř.

Protože se pracuje velice jemným dotekem, je úkolem této techniky dokonale uvolnit tělesný aparát a odpojit ho od stresu a myšlenek.

S KBT Harmonizační se pracuje na zádech klienta, krku, rukou, pánve. Uvolňuje se napětí kolem lebky. Poté se klient otočí a pokračuje se z  přední části hrudníku, krku, obličeje.

Když je klientovo tělo uvolněné, zmáčkneme uvolňovací místa – tělo a mysl se vrací do prenatalu, do prvního nádechu, co si tělo pamatuje a to je porod.

Klienti často pociťují tlak, pocit dušení, topení (plodová voda). Záleží, jak si mozek pamatuje první nádech do tohoto života.

U KBT H se povolují  také ruce, prsty, hlavové klouby, ,lebka, vlasy, obličejové a tvářové svaly, uši a krční receptory. Po KBT H se aktivuje vnitřní lymfatický systém. Klienti po této technice popisují velký nával energie.. ten přetrvává díky prohřátí, uvolnění a aktivaci lymfy. Dochází k vybuzení  imunitního systému třeba i na několik týdnů. To je tak dlouhá doba , že se často stává, že se tělo srovná samo.