Jmenuji se Stanislav Rössler, jsem původně praktický lékař, ale již 22 let se věnuji alternativní medicíně, zejména práci s biorezonancí přístrojem Bicom Optima. Ve své praxi se setkávám s celou řadou zdravotních potíží a stále hledám další, ty nejoptimálnější cesty, jak pacientům od nich pomoci.

A jak to bývá, “náhodou” jsem se seznámil s paní Dášou Kolibovou a její Balanční Technikou. Absolvoval jsem 2 kurzy (Otvírací 1,2 a Jemnou). Tyto techniky skvěle zapadly do repertoáru mých léčebných metod, velmi často je používám k plné spokojenosti mých klientů. Technika Otvírací 1 uvolňuje svalové spasmy v celém těle, dochází k uvolnění nejen fyzickému, ale i psychickému, energie lépe proudí celým tělem, mírní se únava a mnohdy odchází různé i dlouhodobé bolesti.

Otvírací 2 je celkem bolestivá, při této technice se uvolňují zablokovaná žebra, výborné výsledky přináší při
různých bolestech na hrudníku nejasné etiologie, dokonce často mizí i arytmie nebo se alespoň snižuje jejich frekvence. Častá je i úleva od bolestí krční, hrudní i bederní páteře. Dobré výsledky mám i u tzv. tenisových loktů, bolestivých ramenních kloubů s omezenou hybností. Balanční technika Jemná dolaďuje zbytek přetrvávajících potíží, je nebolestivá a až neuvěřitelně účinná. Používám ji i jako samostatnou metodu bez Otvírací a výsledky jsou velmi dobré.

Celkově jsem s Balančními technikami velmi spokojený, děkuji paní Dáše Kolibové, že svoji metodu předává na kurzech dalším lidem, kteří budou pomáhat svým pacientům, klientům, známým… MUDr. Stanislav Rössler