KBT-E® je hladící technika při které se pracuje s mužskou a ženskou energií. KBT-E® srovnává tělesné, duševní i energetické bloky, mnohdy nahromaděné již z dětství. Když jste unavení, nervózní uděláte za den spoustu chyb. Zato když jste v pohodě, řešíte složité situace v klidu a nic vás nerozhází. KBT-E® navrací klid, harmonii a radost ze života.

Naše tělo se hormonálně vyvíjí do 10-12 roku života. Každý má určitý podíl mužských a ženských hormonů. Hormony určují, jak se chováme, jestli jsme víc žena nebo muž. Jestli žena nosí jenom kalhoty a opravuje auta, chová se jako muž. Pravděpodobně bude rodit chlapce, protože se jí více dotvořily v těle mužské hormony. To je vše správně, to jsme my. Máme to z genů a výchovy.

Jestli, ale máme nějaké napětí nebo stres, nepochopení ze strany muže (otec, děda, kamarád, učitel) prostě muž, nebo ženy( matka, babička, kamarádka, učitelka) prostě žena, tak tento stres se nám ukládá buď na levé (ženské) nebo na pravé (mužské) polovině těla.

KBT-E ® umí vytáhnout napětí z tělesných drah.

Klienti popisují po KBT- E®, jako by jim někdo vymetl napětí z hlavy. Cítí se bez napětí a i stresové situace v životě zvládají bez obtíží a s nadhledem.